Vixen
50s Lillian Cross Wiggle Dress in Teal
Cette robe crayon Lillian des années 50 en noir est à couper le souffle ! Elle a une remarquable encolure, de petits plis à la poitrine pour une coupe parfaite et une élégante jupe fourreau pour une silhouette ultra-féminine. En tissu bengaline noir solide et extensible pour un agréable confort. Vous voilà élégante et pétillante à la fois avec Lillian !
- Robe crayon
- Haut doublé
- Plis à la poitrine
- Bretelles réglables
- Poches sur les côtés
- Fermeture éclair au dos
- La magnifique Mariza Seita mesure 1,70 m
- 60% Nylon
- 30% Coton
- 10% Élasthanne
- Lavage à la main à l'eau tiède sur l'intérieur (ne pas laisser dans l'eau)
- Laver de l'intérieur vers l'extérieur
- Laver les couleurs foncées séparément
- Machine à laver programme linge délicat 30 °C
- Nettoyage à sec interdit
- Ne passe pas dans le sèche-linge
- Repasser à fer tiède sur l'intérieur
- Ne pas javelliser
Sexy Vixen is me!
Ik denk dat bengaline wellicht mijn favoriete stof is. Werkelijk alles van dit materiaal zit mooi, stretcht lekker en toont geen dingen die je niet wilt.
Deze enorm sexy nieuwe zomerjurk van Vixen valt daar ook onder, hoewel er toch 2 nadeeltjes zijn - om die maar direct uit de weg te helpen.
Mijn heupen, benen en billen hebben een heel mooie vorm, maar helaas zie je WEL mijn navel en buikje in vol detail! Ik snap daar echt niets van, want ik heb meerdere wiggles in deze stof en dan zie je niets.
Echter, de jurk is zó gaaf en apart, en al mijn vrienden (en Instagram lol) zeiden: houden! Dus ik zal m met een waspie of hoge naadloze onderbroek dragen.
Nadeel 2: je kunt hier absoluut geen beha in dragen. Ook geen wunderbra zonder bandjes. Je ziet te veel achter de gekruiste bovenkant en dan dus ook beha (tenzij je dat toch liever hebt). Fashion tape, here I come!
Verder zit de stof heerlijk, zoals ik gewoon ben van bengaline en klopt de maattabel prima. Ik had van de Vixen marine swing een M, van deze een S, en hij past perfect met ietwat ruimte om in te ademen, zitten etc.
Nu +++. Hoewel de potloodtest en ik al een tijdje geen vrienden meer zijn (jojo-en met je gewicht, menopauze en een D doet dat helaas) zorgt de diepe naad net op behaband hoogte ervoor dat je deze jurk inderdaad redelijk goed zonder beha kunt dragen en er niets echt hangt-hangt, ook als je géén 20 meer bent. Je moet wél durf hebben, want de zijkanten zijn heel erg laag en ben je groter bedeeld dan zul je daar een lichte welving van het begin van je borst zien*.
Door de kruisbanden heen, is dat ook wat je ziet. Je borsten blijven geheel verborgen (ook geen zichtbare t*pels door de stof heen) op een aantal lijnen na die beloven, maar niets laten zien. Gek genoeg sexier dan een diep decolleté...
Sowieso zijn die banden wat deze jurk zo bijzonder maakt en hoewel ik halterjurken geen warm hart toedraag, is dit bovenstuk gewoon comfi genoeg.
En ook nog relatief gemakkelijk aan te trekken (hij zat verkeerd vast toen ik m kreeg en daardoor dacht ik even dat het een drama was, maar er is een simpel trucje. Zeker als ie niet te strak zit en je kunt de jurk wat schuiven en draaien, hoef je niet knopen op je rug vast te zetten in je eentje).
De bandjes hebben knopen onderaan zodat, kort of lang torso, je dit op je prettigste strand kun zetten. Het had van mij nog strakker gemogen, maar ik ben dan ook maar 1.58m (*wellicht is daardoor dat stukje borst-welving te zien als k mijn arm omhoog doe).
De kleur is prachtig, van dat zeegroene teal dat zo moeilijk te vinden is (Ik heb n beret in exact dezelfde kleur, yay!) Qua lengte vind ik hem ook perfect, maar ik draag mijn jurken altijd een paar cm onder de knie. (1.58m), dus ben je langer dan komt hij op de juist bedoelde lengte voor je.
En zoals gezegd, zit hij dus erg lekker en ondanks dat het een wiggle is zonder beha optie, voel ik me niet te naakt en lelijk, maar juist sexy en mooi: een Vixen voor een vixen!
Mega!❤️
Wunderschönes Kleid, ein echter Hingucker! Ich habe Größe S bestellt nach der Tabelle und es sitzt super. Der Stoff ist auch super angenehm zu tragen. Ich bin verliebt und freue mich auf den Sommer ;)
Wie erwartet ;)
passt, sieht gut aus, trägt sich angenehm :)
Slecht afgewerkt
Normaal gesproken ben ik zeer tevreden over de artikelen van TopVintage.
Helaas was dat deze keer niet het geval. De wedge sandals van LuLu Hun waren slecht afgewerkt. En aan de zijkant zat lijm?! Vorig jaar heb ik de witte variant gekocht en deze was is prima staat. Dus ik was erg verbaasd over de kwaliteit. De Cross wigle dress van Voodoo vixen klopt qua verhouding niet. Erg jammer want normaal gesproken ben ik zeer tevreden over de service en kleding van Top Vintage.
Beste Esmay, het spijt me te horen dat je deze keer niet tevreden was over meerdere Items uit je bestelling. Onze excuses hiervoor! Ik zal contact met je opnemen om je vervolgens weer helemaal blij te maken! Tot zo!
Groetjes,
Sylvia
Klantenservice
Nice
Das schwarze und grüne Kleid passt sehr gut und ist anschmiegsam.
Die beiden Strickjacken sind auch nett bis auf dass bei der schwarzen wegen der Sicherheitsnadel der dünne Stoff leicht aufgerissen wurde aber habs schon genäht ;) passen ja auch gut =)
Die weiße Strickjacke und das weiße Kleid sind perfekt.
Das Navy Papageien Kleid passt aber ist wie geschrieben nicht dehnbar, ist ein fester Stoff und gefällt mir gut nur der Preis is find ich bisschen zu hoch ;)