
Emmy 50s Glamourama Swing Dress in White
Emmy is 1.75m lang.
Onze maatindicatie: | Borst | Taille | Lengte | |
---|---|---|---|---|
36 | 82 - 86 | 70 - 75 | 95 | |
38 | 86 - 91 | 74 - 79 | 95 | |
40 | 90 - 95 | 78 - 84 | 100 | |
42 | 95 - 99 | 82 - 89 | 100 | |
44 | 100 - 104 | 86 - 92 | 104 |
SPECIAL SALE! NU 50% KORTING ZO LANG DE VOORRAAD STREKT! Exclusieve limited collectie van Emmy!
De 50s Glamourama Swing Dress in White Wat is de overtreffende trap van Glamour?: Glamourama! Met deze geweldige stijlvolle jurk ben jij gegarandeerd het middelpunt van elk feest.
De wijde opstaande kraag geeft zoveel flair aan deze jurk en staat garant voor een instant 'fifties elegant woman' gevoel! Door de stevige topkwaliteit katoen blijft hij mooi op z'n plaats zitten. De stof heeft een fijne stretch voor een perfecte comfortabele pasvorm en heeft een prachtige Jaquard structuur dat zeer luxe werkt.
De kraag vormt met de taille en uitlopende volle cirkel rok een dermate mooi silhoutte dat het echt zorgt voor een wespentaille effect. Voorzien van slimme insteekzakjes zodat je je handen vrij kunt houden.
Voor (nog) een nog feestelijker effect kun je hem dragen met een petticoat zoals op de foto's.
Ook verkrijgbaar in Pink Roses & Black!
- Gratis verzending binnen NL, BE, DE, AT, FR, LU, USA & UK
naar alle overige landen gratis verzending vanaf € 250 - Ma - Vrij vóór 21.00 uur besteld = directe verzending in Nederland
in alle overige landen vóór 15.30 uur
Duitsland vóór 23.59 uur besteld, levering binnen 48 uur - Altijd de juiste maat dankzij uniek maatadvies!
Elk artikel wordt opgemeten en gepast - 30 dagen zichttermijn
Niet tevreden? Geld retour! - Alles over onze retour service
- 97% Katoen
- 3% Elastane
- Handwas lauw (niet in water laten staan)