Bunny
50s Tina Capri Pants in Navy
Deze 50s Tina Capri Pants is een ware must-have! Een ding is zeker; dit schatje is een juweeltje om te zien en een droom om te dragen! Uitgevoerd in een heerlijke stretchy stof in marineblauw voor een verrassend comfortabele pasvorm. Op zoek naar een broek die net iets anders is als anders? Dan is Tina echt iets voor jou!
- Aansluitend model
- Flatterende hoge taille
- 7/8 pijpen met kleine splitjes aan de achterzijde
- Ritssluiting achterzijde
- Onze gorgeous blondine Rachel is 1,72 m
- 75% Viscose
- 22% Nylon
- 3% Elastane
- Handwas binnenste buiten lauw (niet in water laten staan)
- Binnenste buiten wassen
- Was donkere kleuren apart
- Wasmachine 30c fijn wasprogramma
- Niet laten reinigen bij stomerij
- Niet in droger
- Strijken binnenste buiten lauw
- Niet bleken
Zufrieden!
Die helle Weste ist einfach toll aufgrund des Strickmusters. Sie wirkt dadurch leicht und verspielt. Ich habe sie bereits in gelb und musste sie nun auch in weiß haben. Ein Basic für Hosen und Kleider.
Bei der blauen Capri hatte ich zunächst den Eindruck, dass sie verschnitten und verzogen ist, da sie am Bein viele Falten geschlagen hat. Ausserdem hatte ich das Gefühl, dass sie hinten herunterzieht. Das hat sich dann aber nach kurzer Tragezeit gebessert. Aufgrund der Farbe, des netten Reißverschlusses und der süssen Schlitze am Beinende behalte ich sie.
Der Gürtel ist eine nette Ergänzung zum Look. Also ich bin ganz zufrieden.
Ulrike | 2016-06-16 19:46:18
Super stylish sexy capri!
Ik ben heel blij met deze capribroek! Ik heb dezelfde al in het zwart en hoopte dat deze navy variant niet te donker zou uitvallen. Maar de kleur is een fantastisch blauw en de pasvorm weer geweldig. Mooi hoog in de taille, wat mijn zandloperfiguur heel goed doet uitkomen. I love it
Nin@ | 2016-06-14 09:31:52
Oh jee, niet meer te houden...
Past perfect,ik ben geen rokjes-type maar in deze kleding voel ik me écht op en top vrouw! Past perfect en supersnel bezorgd!
Mandy | 2016-06-10 11:05:43
Tolle Kombi!
Hose und Gürtel passen sehr gut zusammen...
Die Hose fällt allerdings groß aus, also ziert euch nicht, die kleinere Größe zu bestellen... Auch wenn man erst denkt, dass es knapp werden könnte.
Bei mir war sie an der Taille viel zu weit und musste deswegen erstmal zurück...
Ricarda | 2016-05-21 10:48:57
Blij!
Weer helemaal blij!
De broek zit heerlijk. Had hem ook al in rood en zwart.
Rok is echt geweldig, mooie print en een stevige stof. Heeft zoveel mooie kleuren, dat je het met bijna elke top kan combineren.
Roze top is een beetje doorzichtig en glimt groenig op, heel apart, maar op een mooie manier ;).
Rode top zit ook heel fijn, past mooi op een hoge broek/rok. Zit alleen te mieren om na het wassen de "overslag naar beneden" weer goed te krijgen...
Verliefd op de schoenen! Moet alleen nog even wennen aan de hoogte, loop anders op lagere hakken of ballerina's. Fronties helpen hier wel wat bij :)
Sabrina | 2016-05-09 11:06:07
Beautiful & Classic
The Capri pants are true to size and fit beautifully, items received quickly and packaged beautifully.
Classic clothing at affordable prices.
Rachel | 2016-05-05 05:19:06
Prachtige broek!
Ik heb precies de maattabel gevolgd en de broek zit als gegoten. De stof is stretchy, maar wel stevig. Past zich goed aan de vorm van je lijf zonder dat je "alles" ziet!
Jennie | 2016-04-01 07:44:17
Wunderbar Sommerlich
...aber auch perfekt für den Frühling. Passt sich super der Figur an, tolle satte Farbe.
Fee | 2016-03-29 11:33:02
Topservice
Ik wil elke maand wel mijn geld uitgeven want alles is leuk. Past het niet of ander probleem, dan wordt het direct opgelost door jullie. Bedankt ik blijf bestellen bij Topvintage
Rianne Bezemer | 2018-07-12 18:25:39
Weer super blij
Wat ben ik weer superblij met deze aankopen alles past perfect.
Het rode bloesje met bloemetjes is zo mooi en schattig en zit heel comfortabel.
De jeans taillebroek is ook perfect had al eerder deze in het zwart met bolletjes besteld zitten zo goed, ga alle kleurtjes bestellen denk ik
sarah surinx | 2018-06-05 08:51:09
55+ in 50s
Broek zit prima , ben ook blij met de ruitjes die ik al een poosje in bezit heb. Vestje zomers dun maar niet te , ideaal bij smalle bandjes, mouwtjes zijn schattig! Weer een goede aankoop.
Willy Boting | 2018-06-01 08:58:02
Pech
De eerste Capri die ik besteld had was (zoals ik al bang was) net te krap. Niet meer beschikbaar in mijn echte maat, helaas. De tweede kwam net binnen, ook daar pech: de naden zijn slordig (her en der dubbel) gestikt. Ziet er niet goed uit, maar ik doe het er maar mee. Geen zin in weer de retourneer rompslomp. En voor de prijs kan je ook geen topkwaliteit verwachten. Een lekker vakantiebroek, zeg maar.
Beste Willemijn, ik kan me voorstellen dat je geen zin hebt om opnieuw een deel van je bestelling te retourneren. Onze excuses voor de slordige naden aan de Capri Pants! Je hoort zo van mij om te bespreken of we er een oplossing voor hebben.
Groetjes,
Sylvia,
Klantenservice
Willemijn van Gent | 2018-05-08 16:59:24
Super Passform, schick und bequem
Ich liebe diese Caprihose, sie sitzt super. Entschieden habe ich mich letztendlich für die Variante in Schwarz, aber auch die Hose in Kirschrot und in Blau ist sehr hübsch.
Sandra | 2018-04-25 19:18:37
Superbe
Taille très bien. Très bonne qualité de tissu. Je suis ravie.
Prescillia FICHOU | 2018-03-14 12:38:59
Superrrrr
Wat een geweldige broeken, zitten heerlijk en staan ook nog eens mooi.
Echt blij mee, die gaan de koffer in straks.
Mineke van der Steen | 2018-03-07 11:17:25
toujours parfait
2ème commande et toujours aussi parfait
livraison hyper rapide et vêtement parfait
que demander de plus
magali vanderstraeten | 2018-03-03 19:20:33
klaar voor de zomer
wat een perfecte broeken, ik had eerste de blauwe besteld maar zodra de zwarte weer beschikbaar was heb ik die er direct achteraan besteld. Ze zitten super, leuk met een pump maar ook straks met een zomers open schoentje of sneaker. De maten zitten goed en perfect aansluitend model.
jo | 2017-05-19 05:59:07
Had deze broek al in dezelfde maat in het zwart en rood en zitten super lekker! Maarrrrr vandaag deze blauwe binnen gelijk aan gedaan naar het terras.. en scheurt gewoon de rits open! Bovenkant rits bleef vastzitten alleen tussenin gedeelte los. Erg fijn dat mn moeder een lange veet mee had die ik eromheen kon knopen anders liep ik mooi door de stad in mn blote kont omg! Heb ik dat! Broek zit perfect verder maarre die rits achterin zit niet bepaald stevig dus... laat hem maar maken door kledingmaker met een stevigere rits erin want helaas is de broek hier ookal uitverkocht in mn maat plus wil ik een stevigere rits zoals je kan begrijpen!!
Beste Vera,
Wat ontzettend vervelend dat je rits zo snel kapot is gegaan! We hebben inmiddels je e-mail beantwoordt!
Groetjes Nicole, Klantenservice
Vera Lynn | 2017-05-11 14:25:54
van alles wat
Na lange tijd eindelijk weer eens een bestelling gedaan, altijd weer spannend!
Het was trouwens wel een flinke tegenvaller dat net vandaag er overal 10% korting is ivm een verjaardag?!
De king louie jurk is veeeel te kort voor me, ik hang er echt in. Jammer. Wel een mooi stofje en mooi patroontje.
De 2 capribroeken...2 maten omdat ik er tussenin zit, de kleinste zit het mooiste. Leuke broek voor de zomer!
Het hartjesvestje keek ik erg naar uit. Maar het is een heel dun stofje, schijnt door. Jammer, want hij is leuk. hij is inderdaad kort, maar dat staat me juist leuk. maar toch gaat deze terug!
Het kersen shirt zit prachtig mooi! heerlijk t-shirt stof en sluit mooi aan.
Het aqua polkadot hemdje staat me niet leuk. Denk sowieso dat een kleinere maat me mooier staat, maar de kleur is net wat te flets voor me. Leuk hemdje verder!
Het oranje vestje had ik ook erg naar uitgekeken, maar wat viel de stof tegen in verhouding met de prijs. Een heel dun stofje. Was de prijs de helft minder dan zou het dat prima waard zijn. Maar ik vind nu de prijs-kwaliteitverhouding niet goed.
De zeegroene dolores top...net stofje...ben nog wat in dubio (vind de 2 knopen eigenlijk net te groot in de verhouding)...of ik m houd.
De schoenen zijn leuk. Denk dat ik toch een andere kleur ga bestellen, maar eerst nog even aan houden om te voelen of ik er wat op kan staan. heb nogal moeilijke voeten. Materiaal is vrij stug. Maar zou verder een mooie oplossing zijn voor een wat nettere schoen, want al die prachtige pumps kan ik niet op lopen.
Dus dit is wel een goede oplossing.
Beste Damaris, ik snap dat het even schrikken is dat je nu de 10% korting ontdekt op onze website. Dit is inderdaad omdat wij onze verjaardag vieren.
Uiteraard zullen wij vandaag nog even contact met jou opnemen, ik spreek je zo. ;-)
Groetjes,
Mandy
Klantenservice
Damaris | 2017-03-31 10:55:56
TOPVINTAGE ADDICT !!!!!!
I just received the blue pants and I'm so happy about it. I already have the black one. It fits perfectly, is SO feminine because it let see my curves the way I want. And it is SO comfortable !
I am also happy with my pink top although I should have taken a S size to have it stuck to me but still, I will keep the M size cause it fits me still.
I take this opportunity to thank TOPVINTAGE to propose such a lovely choice of clothes and it is a treat, each week, or even on a daily basis, to go and check all the new arrivals !
An finally, I would like to say that you have a very lovely communication way with us customers, with a lot of goodwillb (bienveillance) and I appreciate.
Catherine from France
Catherine from France | 2017-03-29 10:36:46
Lieblingshose
Endlich wieder da - und schnell bestellt.
Habe diese Hose schon einmal im letzten gekauft und war begeistert.
Sie ist so bequem, hat ein tolle Passform und auch ein kleines Bäuchlein kann man verbergen. Top Hose - der Sommer kann kommen.
Brigitte | 2017-02-08 13:19:53
Perfect fit!
De broek zit als gegoten! De pijpen stretchen goed mee, de tailleband minder. Erg flatterende broek, deze schaf ik in de toekomst zeker nog aan in andere kleuren!
hina | 2017-01-12 19:39:29
Every item excellent quality
I am absolutely delighted with the quality of everything that I ordered. All the sizes were very accurate. The dress with the cats head's is not in proportion for someone with a large chest and small waist so you may end up wearing the top buttons open with a top underneath, also a belt is an essential for this dress, but it looks really fabulous. The red top is beautifully cut and made.... Worth every cent! Love everything!!!
Thomas | 2016-09-23 19:05:11
Blauw
Broek en shirt passen goed, maar wat een teleurstellende kleur blauw. Heel anders dan op de fotos.
Jammer.....
Beste Marita, wat jammer dat de kleur blauw je tegenvalt! We doen ons uiterste best om de kleuren zo natuurgetrouw mogelijk weer te geven, maar helaas kan op elk scherm een kleur er weer net iets anders uitzien door andere lichtinval of pixelatie. Natuurlijk kun je de broek en de top retour sturen of ruilen als ze je toch niet bevallen. Onze excuses voor het ongemak!
Groetjes,
Fleur
Marita | 2016-08-13 11:57:28
Broek zit geweldig en ik ga hem zeker nog in andere kleuren bestellen!
Groene vestje zit goed, de kraag was wat groter dan ik het verwacht maar dat mag de pret niet drukken!
Sanne Floor | 2016-07-14 12:50:42
Super Capri
Ich war anfangs sehr skeptisch, da ich zu den Frauen gehöre, die ein sehr breites Becken und einen Dauer-Bauch haben, ob eine enganliegende so hoch sitzende Hose das richtige ist. Mit schwarz angefangen, habe ich sie nun auch in rot und blau weilsie soooooo toll ist und super bequem sitzt:) der Sommer kann kommen!!
Maike | 2022-04-24 06:31:08
Magnifique
Ravie de ma commande, les articles taillent parfaitement
Liona | 2021-06-26 06:05:56
Beetje ja, beetje nee
De Vixen jurk: vrolijk, fijne stof, riem heeft genoeg gaatjes, maar valt bij 1.79m nèt op de knie wat em voor mij nèt niet maakt. Sowieso vond ik em iets te jeugdig voor mijzelf :) Maar de bovenkant is wel heel lief.
Vixen truitje met strikken: zit lekker, valt goed. Handig om voor het aantrekken de boel al te strikken :)
De waspie: lang over getwijfeld, heb al een redelijk zandloperfiguur van mijzelf en hij deed verder niet zoveel. Comfortabel en misschien had ik toch een maatje kleiner moeten nemen, maar nee, deed te weinig.
De Bunny Culottes: leuk! Wel flinke kreukstof dus moet em eerst even strijken, maar straks met iets warmer weer en een vrolijk truitje er boven, fijn!
Bunny capri pants: nee helaas. Vond de stof niet fijn en strakke broekjes zijn toch niet mijn ding.
Banned rode top: prima. Dunne stof, valt fijn lang, niks op aan te merken.
Bunny panpan blouse: heeeel leuk. Knoopjes blijven goed dichtzitten, pasvorm is mooi en het konijnenkraagje is heel zoet.
Manol | 2021-04-13 15:10:09
Broeken die zitten als gegoten
De broek van Mademoiselle Yéyé zit als gegoten! Zit ook heerlijk, mooie kleur, pasvorm en stretch.
Ook de capri’s zitten mooi vrouwelijk pinup like en met alles te combineren in de lente/ zomer. Love it!
Natascha | 2021-04-03 20:52:04
Stugge stof
Na alle enthousiaste beoordelingen maat M uitgeprobeerd. Stof valt heel erg tegen, voelt stug en hard aan. Pasvorm niet geschikt voor mij, zit los bij de bovenbenen. Hij gaat terug.
Lia Starkenburg | 2019-05-07 16:43:48
Super mooi!
Super mooie lente/zomer spullen aangeschaft.
Hakken zijn helaas net te klein dus die gaan terug
De broek valt super mooi en rekt mooi mee. Helaas zijn niet alle draadjes mooi afgewerkt. Verder helemaal tevreden!
Beste Lucinda, wat jammer dat de broek niet netjes is afgewerkt! Ik stuur je even een mailtje, dan kijk ik graag met je mee :-)
Groetjes,
Nicole
Klantenservice
Lucinda van Kampen-Vonk | 2019-04-24 16:31:39
vrouwelijker kan niet!
Vandaag mijn bestelling gekregen, zo blij, alles past perfect! de kleuren zijn exact als op de foto,
capri broek heel mooi taille rekt niet,
marine jurk heel vrouwelijk ideal voor zandloper figuur; heerlijke stof
rood jurk ook super mooi helaas enorm gekreukt hoop dat de kreukels met strijken eruit gaan wel heel dunne stof..
groene jurk ook perfect, mooi diep groen smaragd,
nu wachten op mijn volgend pakje ...
Desirée
Desiree Adan Lopez | 2019-04-02 12:59:10
Coupe parfaite
Une coupe parfaite, même mon bedon tout rond est quasi invisible...
J'adore !
Séverine DROUARD | 2019-03-07 19:37:57
Opnieuw gekocht
2015 de blauwe broek al besteld. Hij is vorige zomer (2018) overleden en was alle capri's uitverkocht.
Gelukkig zijn ze er weer. Gelijk rood er bij ingeslaan. Een perfecte broek voor na mijn zwangerschap, corrigeer de extra gewicht en losse huid om mijn buik en zit gemakkelijk. Dat combinatie bestaat amper. Ik ziet er leuk en gekleed uit. Of zo vind ik zelf. En ik kan vollop met twee kleine energieke jongens alles doen.
Tascha | 2019-01-25 11:40:48
Perfekte Büro Hose
Ich liebe die Capri!
Inzwischen wohnen mehrere Farben in meinem Schrank und ich trage sie gern im Sommer im Büro.
Toll zur Bluse, einfach zum Shirt aber auch zu ner Tunika, mega allrounder und trotz hohem Bund bequem beim Sitzen.
Maike | 2022-05-28 16:29:48